SIA "Lāču nami"

SIA "Lāču nami"

SIA "PROF security" jau kopš 2011.gada SIA Mājokļu serviss "Lāču nami" apsaimniekojamās mājās veikusi slēdzeņu remontus, atslēgu izgatavošanu un nomaiņu, tai skaitā elektronisko slēdzeņu uzstādīšanu, kā arī vienmēr ir sniegusi profesionālas konsultācijas par slēdzeņu drošību un kvalitāti.

Mūsu ilglaicīgās sadarbības laikā SIA "PROF security" ir pierādījusi sevi kā atbildīgu un profesionālu pakalpojumu sniedzēju, kas kvalitatīvi, operatīvi un precīzi veic savus pienākumus.

SIA "Lāču nami" valdes loceklis
A.Citko

SIA "Cleanhouse"

SIA "Cleanhouse"

Ar šo SIA "Cleanhouse" vēlas paziņot, ka SIA "PROF Security" uzticētos darbus ir veicis savlaicīgi un labā kvalitātē.

Galvenais sadarbības virziens ir durvju, durvju furnitūras, slēdzeņu, elektronisko slēdzeņu un durvju automātikas uzstādīšana, nomaiņa un apkope, kā ari atslēgu izgatavošana un piegāde, tā skaitā augstās drošības atslēgas ASSA Twin.

Visi darbinieki ir labi sagatavoti un SIA "Cleanhouse" rekomendē SIA "PROF Security" kā uzņēmumu ar augstu atbildības sajūtu un profesionālu attiecīgās nozares sadarbības partneri.

SIA "Cleanhouse" direktors
Mārtiņš Drone

Rīgas Dome

Rīgas Dome

SIA „PROF security” kopš 2009.gada Rīgas domes Saimniecības pārvaldes apsaimniekojamajās telpās Rīgā, Rātslaukumā 1, Mazajā Jaunielā 5 un Kungu ielā 7/9 veikusi slēdzeņu remontu, nomaiņu, atslēgu izgatavošanu un to piegādi, tai skaitā elektromehānisko ASSA slēdzeņu apsekošanu, remontu un nomaiņu, arī augstas drošības - TWIN sistēmas atslēgu izgatavošanu un piegādi, durvju furnitūru apsekošanu, nomaiņu, remontu un apkopes darbus.

Sadarbības laikā darbi veikti precīzi, ievērojot pasūtījumu izpildes termiņus, augstā profesionālā līmenī un teicamā kvalitātē. Rīgas domes Saimniecības pārvalde augstu vērtē SIA „PROF security” darbinieku profesionalitāti un atsaucību.

Pārvaldes priekšniece
E. Broka 

A/S "Swedbank"

A/S "Swedbank"

Kompānija „PROF security” SIA sakot ar 2008.gadu ir veikusi Swedbank filiāļu un Swedbank Centrālās ēkas Latvijā, Balasta dambī 1a, Rīgā, ASSA atslēgu sistēmu un durvju furnitūru uzstādīšanas, nomaiņas un apkopes darbus.

Kompānija „PROF security” SIA uzticētos darbus ir veikusi savlaicīgi un labā kvalitātē. Tā ir parādījusi sevi, kā augsti kvalificētu speciālistu grupu un mūsu uzņēmums, Swedbank AS, augsti vērtē mūsu kopsadarbības rezultātus.

Drošības speciālists
Andris Andrejsons 

A/S "Viesnīca Latvija"

A/S "Viesnīca Latvija"

AS "Viesnīca Latvija" vēlas pateikties SIA „PROF security" par veiksmīgu sadarbību no 2008.gada. Šajā laikā SIA „PROF security" sevi ir parādījusi kā profesionālu un uzticamu sadarbības partneri.

Galvenais sadarbības virziens ir durvju uzstādīšana un apkope, durvju furnitūras uzstādīšana, nomaiņa un apkope, VingGard atslēgu sistēmas montāža, apkope un remonts, kā arī daudz kas cits. Visi darbinieki ir ļoti atsaucīgi un profesionāli labi sagatavoti. Esam ļoti apmierināti ar šo sadarbību un noteikti varam rekomendēt kā profesionālu un uzticamu sadarbības partneri.

AS „Viesnīca Latvija"

Galvenais inženieris
Ilgonis Raudzeps

SIA "Hotel Jūrmala SPA"

SIA "Hotel Jūrmala SPA"

Uzņēmums SIA „PROF security” uzticētos darbus ir veikusi savlaicīgi un kvalitatīvi. Sabiedrība ir pierādījusi sevi kā profesionālu un uzticamu sadarbības partneri. Galvenais sadarbības virziens ir durvju uzstādīšana un apkope, durvju furnitūras uzstādīšana, ASSA ABLOY VingCard atslēgu sistēmas montāža, apkope un remonts, kā arī daudz kas cits.

Visi darbinieki ir atsaucīgi un profesionāli labi sagatavoti. Esam ļoti apmierināti ar šo sadarbību un noteikti varam ieteikt kā profesionālu un uzticamu partneri.

Tehniskais vadītājs
Dmitrijs Vonogs

20207080
Info:
20207080
SOS atslēgu serviss:
SOS atslēgu serviss